Spółdzielnia SNB

Firma SNB powstała już w 1951 roku i od tego momentu nieustannie dostarcza szeroki asortyment artykułów gospodarstwa domowego. Produkty SNB to przede wszystkim wysoka jakość, potwierdzona atestami Państwowego Zakładu Higieny. Spółdzielnia SNB wciąż się rozrasta i rozszerza swoją ofertę, otwierając się na potrzeby klienta.

Ocynowane formy, tortownice i blachy SNB

Jednymi z najpopularniejszych produktów marki SNB są naczynia fakturowane. Wśród nich możemy wyróżnić tortownice, których mogą Państwo spotkać naprawdę wiele rodzajów. Najprostszą tortownicę z dnem fakturowanym, tortownicę z dwoma dnami, jak i specjalne tortownice z wkładami – serce, gwiazdka czy kwiatek. Dodatkowo tortownice SNB mogą Państwo dostać w różnych kształtach – okrągłych, kwadratowych i prostokątnych, jak i w rozmaitych rozmiarach od niewielkich tortownic 16 cm, nawet po 30 cm. Również blachy do pieczenia SNB są dostępne w wielu wariantach. Pomijając szeroką gamę rozmiarów, blachy mogą posiadać wyjmowane oraz fakturowane dno, jak i wkłady z różnymi kształtami. W ofercie SNB znajdą Państwo również zgrabne keksówki i blachy otwarte. Przy użytkowaniu ocynowanych form należy pamiętać, aby nie używać ich w zmywarkach, ani mikrofalówkach. Są one przeznaczone do użytku w piekarnikach gazowych oraz elektrycznych. Ocynowane produkty firmy SNB to także różnego rodzaju formy. Poczynając od standardowych form do babki z tuleją, bądź bez, poprzez „ćwibakówki”, formy karbowane, tartaletki, formy do tarty, pizzy i foremki do babeczek. Od szerokiego asortymentu marki SNB może zakręcić się w głowie! Formy SNB przydadzą się do upieczenia słodkich i słonych dań, przekąsek oraz deserów!

Blachy, tortownice oraz formy „non-stick” SNB

Pieczenie przy pomocy blach z powłoką „non-stick” to zupełnie inny wymiar gotowania. Blachy do pieczenia SNB są wykonane z wytrzymałej stali i pokryte specjalną powłoką „non-stick”, która zmniejsza przyczepność, dzięki czemu ułatwia wyjmowanie wypieków oraz mycie formy. Przed użyciem naczynia należy je dokładnie umyć, osuszyć i posmarować wewnątrz tłuszczem. Warto pamiętać, że powłoka „non-stick” jest dość delikatna, i nie należy traktować jej metalowymi i ostrymi przyborami kuchennymi. Blachy i tortownice SNB wyróżniają się szczególnie kolorami! W ofercie SNB można znaleźć je w przeróżnych kolorach od pomarańczy i czerwieni, poprzez jaśniejsze i ciemniejsze brązy, kończąc na czerni i... zieleni! Nowoczesne, pięknie wyglądające formy o rozmaitych kształtach, rozmiarach i barwach, zachwycą każdego, a i nas zachęcą do częstszego gotowania! Również w wersji „non-stick” znajdą Państwo formy do babki, do tarty i keksówki, a także foremki do babeczek SNB.

Akcesoria kuchenne SNB

Co to za akcesoria do wypieków, w których brakuje wykrawaczy do ciasta? Wykrawaczki SNB cieszą oczy i są niezwykle łatwe w użytkowaniu oraz w myciu. Wśród wykrawaczek możemy znaleźć wzory stricte świąteczne: bałwanki, gwiazdki, choinki, aniołki, renifery, ale i bardziej uniwersalne wzory kwiatków, motylków, ludzików, jabłuszek czy też misiów. Wykrawacze do ciasta SNB są dostępne w wielu rozmiarach i ogromnej ilości wzorów, każdy znajdzie coś dla siebie! Przyrządzając różnego rodzaju ciasta, tarty i zapiekanki w piekarniku, często potrzebujemy tarki, żeby coś zetrzeć. Czy to marchewka, czy to ser żółty, czy jabłko... Właśnie dlatego firma SNB prócz akcesoriów do wypieków wprowadziła do swojej oferty tarki! Tarki SNB są dostępne w paru wariantach: czworoboczna, płaska i półokrągła, dzięki temu możemy dobrać ją jak nam wygodnie.

Akcesoria łazienkowe SNB

SNB postanowiło wyjść poza kuchnię i uzbroić nas również w akcesoria łazienkowe. Suszarki SNB są dostępne w wielu rodzajach. Producent zapewnia suszarki sufitowe, które możemy zamontować w łazience i wygodnie regulować ich wysokość, ale również mniejsze składane i przenośne suszarki, a nawet wieszak na ręczniki. W ramach uzupełnienia kategorii akcesoria łazienkowe, w ofercie znajdziemy również przepychacz sanitarny SNB.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl