Komplet garnków ZOŚKA 4 el. Warzywa Komplet garnków ZOŚKA 4 el. Warzywa
Cena: 229,00 zł 249,00 zł
kpl.
zobacz więcej
  • promocja

Garnki Silesia Rybnik - tradycyjne naczynia emaliowane.

Garnki emaliowane Silesia Rybnik to tradycja, którą możesz wprowadzić do swojej kuchni. Używały ich nasze mamy, babcie od wielu pokoleń, czas abyś i Ty zaufał zdrowym i bezpiecznym materiałom, które gwarantują łatwe gotowanie. Sprawdź ofertę Silesia Rybnik i skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i bogatego wyboru produktowego.

Fabryka Naczyń Emaliowanych „Silesia Rybnik” to przede wszystkim niezawodna jakość i tradycyjne wzornictwo. Produkty oferowane przez markę, charakteryzują się długowiecznością, bezpieczeństwem i bardzo atrakcyjnym wyglądem. Wystarczy tylko przejrzeć ofertę dostępną w naszym sklepie, aby utwierdzić się w przekonaniu, że garnki emaliowane są brakującym ogniwem w naszych kuchniach.

Garnki emaliowane są ekologiczne i bezpieczne przy przygotowywaniu potraw. Powłoka nie ulega korozji, stanowi solidny, nierozerwany płaszcz ochronny, dzięki czemu nie gromadzą się bakterie. Tym samym można przygotowywać w nich dania dla dzieci, jak i alergików. Jednak nie tylko te aspekty przekonują do skorzystania z oferty Silesia Rybnik. Naczynia emaliowane są ponadczasowe, trwałe i przez długi czas będą cieszyć oko i dalej świetnie sprawdzać się w swojej roli! Takie garnki można stosować na każdym typie kuchenki – ceramicznej, gazowej czy indukcyjnej. Garnki Silesia Rybnik cieszą się dużą popularnością wśród miłośników naczyń emaliowanych. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl