Tadar

Tadar to firma w ofercie której znajdziemy niemal wszystko, czego potrzebujemy do domu. Akcesoria kuchenne Tadar to multum drobiazgów takich jak podkładki na stół, sosjerki, popielniczki, ostrzałki do noży czy kieliszki do jajek. Ale to nie jedyne czym może pochwalić się Tadar! Sztućce Tadar to piękne eleganckie zestawy w pudełku lub w walizce. Tadar sprzedaje sztućce pojedynczo, poszczególne sztućce po 6 sztuk, lub całe komplety sztućców po 24 albo 72 elementy. Tadar ma również w swojej kolekcji pokaźną kolekcję termosów i kubków termicznych. Termosy Tadar można podzielić na zwyczajne termosy w kształcie walca o pojemności od 350ml do 1l i termosy – dzbanki, które mieszczą w sobie znacznie większe ilości płynów i mogą nadać się idealnie np. na piknik, gdzie nie mamy jak zrobić sobie ciepłego napoju.

Tadar garnki emaliowane w zestawie

Garnki emaliowane Tadar są idealne dla alergików, dzieci i osób starszych, ponieważ emalia nie wytwarza w kontakcie z żywnością żadnych szkodliwych substancji ani alergenów. Powłoka emali jest szczelna i nie dopuszcza do rozwoju bakterii. Dodatkowo szklista powłoka emalii jest bardzo łatwa do umycia, wystarczy ciepła wody i jakiś delikatny detergent. Czym wyróżniają się garnki Tadar to na pewno piękne zdobienia w zupełnie różnych stylach. Obrazki na garnkach to małe dzieła sztuki, a każdy zestaw garnków ma zupełnie inny od poprzedniego styl. Co łączy wszystkie garnki Tadar to baryłkowaty kształt i szklane pokrywki z odpowietrznikiem. Emaliowane garnki Tadar nadają się na każdy rodzaj kuchenki, stal węglowa pokryta emalią jest trwała i całkowicie uniwersalna.

Czajniki emaliowane Tadar

Czajniki Tadar ze względu na powłokę emaliowaną, którą są obustronnie pokryte są bezpieczne dla alergików, dzieci i osób starszych, ponieważ nie wytwarzają w kontakcie z żywnością żadnych szkodliwych substancji i alergenów. Dodatkowo powłoka emalii jest szczelna, nie dopuszcza do rozwoju bakterii i jest łatwa do umycia. Emaliowany czajnik Tadar jest piękny i utrzymany w stylu retro. Stalowa konstrukcja czajniczków zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, a co za tym idzie, energooszczędność. Czajnik emaliowany Tadar posiada wygodną rączkę z tworzywa sztucznego oraz zdejmowaną pokrywę, która umożliwia wygodną wymianę wody. Czajniczki Tadar będą nie tylko praktycznym narzędziem, ale także uroczą ozdobą każdej kuchni.

Chlebak i pojemniki na żywność Tadar

Chlebak i pojemniki na żywność w komplecie? Tadar właśnie to zrobił! Chlebak Tadar został zrobiony ze stali węglowej i ma kształt prostopadłościanu. Od góry, zamiast zwyczajnego zamknięcia chlebak posiada deskę bambusową, której możemy używać do krojenia pieczywa. Dodatkowo w komplecie są trzy pojemniczki na żywność z napisami: „cukier”, „herbata” i „kawa”, zrobione z takich samych materiałów i w dokładnie tym samym stylu, co daje niesamowicie ciekawy efekt. Prócz tego rodzaju zestawów, Tadar oferuje nam również zwyczajny chlebak ze stali nierdzewnej. Bardzo klasyczny wygląd, który będzie idealnie pasował do futurystycznych i nowoczesnych kuchni, może zachwycić miłośników klasyki i minimalizmu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl