Garnki emaliowane oraz inne naczynia, które będą przydatne w każdej kuchni od Emalii Olkusz (TPS) to tradycja i ponadczasowe wzornictwo. Przeglądając aktualną ofertę na naszym sklepie, można przywołać wspomnienia dzieciństwa, gdy rodzice przygotowywali nam posiłki w pierwszych garnkach emaliowanych od Emalii Olkusz (TPS).

W ofercie naszego sklepu można znaleźć przede wszystkim garnki emaliowane marki Emalia Olkusz (obecnie TPS). Oryginalne i bardzo charakterystyczne wzornictwo, to znak szczególny, który od lat jest stosowany na etapie projektowym i produkcyjnym. Garnki oraz naczynia można kupować w zestawach, jak i pojedynczych sztukach – w zależności od potrzeb i preferencji.

Przeglądając dostępne produkty marki Emalia Olkusz, można zakupić między innymi garnki emaliowane o różnych pojemnościach – 0,28 l, 0,4 l, 0,85 l, 0,9 l, 1,4 l i większe, a także czajniki emaliowane, komplety garnków, różnego typu naczynia i dodatki, które okażą się niezbędne w każdej, polskiej kuchni. Zachęcamy do dokonywania zakupów, ponieważ naczynia emaliowane nie tylko są piękne i estetyczne, ale i ponadczasowe i niezwykle solidne, stąd przez długie lata będą spełniać swoją rolę przy przygotowywaniu pysznych posiłków!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl