VIGONEZ- OCHRONA PRZED OWADAMI I GRYZONIAMI

 

Skuteczne środki na gryzonie i insekty


Ochrona przed szkodnikami jest niezwykle ważna dla naszego zdrowia. Szczury i inne gryzonie roznoszą choroby, które zagrażają ludziom, ugryzienia owadów bywają niebezpieczne, szczególnie dla dzieci i alergików. Wścieklizna, dżuma, SARS i inne choroby są roznoszone poprzez zwierzęta. W gospodarstwach rolnych gryzonie, mniejsze i większe, wyrządzają szkody, zagrażają także zwierzętom domowym i inwentarzowi. Dlatego właśnie zabezpieczenie przed gryzoniami jest konieczne. Trutki na gryzonie VIGONEZ oraz środki na owady są niezwykle skuteczne. Profesjonalne i wydajne repelenty oraz trucizny na uciążliwe owady i gryzonie zyskały sobie duże uznanie. Środki VIGONEZ MARS mogą być z powodzeniem stosowane w gminnych programach deratyzacyjnych.

 

Profesjonalna ochrona przed gryzoniami VIGONEZ MARS


 
VIGONEZ MARS to seria nowoczesnych, profesjonalnych produktów. Trutki na szczury oraz trutki na większe gryzonie maja innowacyjną formułę, która pozwala na stosowanie ich zarówno na wsi jak i w miejskich i gminnych programach deratyzacyjnych. Trutka na myszy (i inne gryzonie) zawiera antykoagulant (difenakum), który ma opóźnione działanie, nawet do 72 godz. Dzięki temu pozostałe zwierzęta ze stada nie zostaną odstraszone przez padłe zwierzęta – umożliwi to zwalczenie całej grupy. Preparaty – pasty i granulat – można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Preparat VIGONEZ MARS na szczury i myszy nadaje się do stosowania w tunelach deratyzacyjnych. Trutka na myszy mumifikująca zapobiega groźnemu w skutki i nieprzyjemnemu ze względu na zapach i bakterie gnilne, rozkładowi martwych zwierząt.
 

Repelenty na insekty VIGONEZ NEPTUNE


 
Mole, komary, pająki to nieproszeni goście w naszych mieszkaniach. Środki owadobójcze SPRAY VIGONEZ NEPTUNE to prosta i bardzo skuteczna formuła. Preparat nie tylko zniszczy larwy ocalałe po sprzątaniu w zakamarkach szuflad lub pojemników ale zabezpieczy mieszkanie na długie miesiące. Proste w użyciu preparaty w sprayu VIGONEZ na pająki oszczędzi nam sprzątania i odkurzania pajęczyn. Szczególnie w biurach, przychodniach i szpitalach VIGONEZ NEPTUN na pająki i pajęczyny jest zasadny. Spray na mole spożywcze (mączniaki) i mole odzieżowe zarówno przerywa cykl życia owadów i larw i jest bardzo skutecznym repelentem. Zabezpieczymy mieszkanie nawet na 6 miesięcy. Efekt działania środków VIGONEZ na mole jest natychmiastowy i jednocześnie długotrwały. Podobną skuteczność ma środek na korniki. VIGONEZ NEPTUN na korniki ma doskonałą nowoczesną formułę. Może być stosowany zarówno do drewna, jako trucizna na korniki w meblach, jak i jako odstraszacz na szkodniki na żywych drzewach. Preparat na korniki VIGONEZ NEPTUN ma łagodną formułę dla środowiska ale jest zabójczy dla szkodników drewna.
 

Ekologiczne zwalczanie VIGONEZ URAN ECO


VIGONEZ URAN ECO - nowoczesne, ekologiczne rozwiązania w walce ze szkodnikami w ogrodach - to najnowsze „dziecko” firmy VIGONEZ. Seria produktów przeznaczonych przede wszystkim dla działkowców, ogrodników ale nie tylko. Pułapki na muchy, szczególnie uprzykrzone mączliki szklarniowe, repelent na mszyce są dostępne zarówno w wersjach dla ogrodników i działkowców ale także „w wersji doniczkowej”. Pułapki na ślimaki, lep na muchy mają dużą odporność na warunki atmosferyczne – słońce i wodę. Ogrodnicy od lat głowią się jak walczyć z mączlikiem warzywnym i ogrodowym, który ze względu na globalne ocieplenie ma doskonałe warunki do rozwoju. Preparaty wolne od substancji chemicznych, które nie szkodzą środowisku, są odpowiedzią na oczekiwania nowoczesnych klientów. Repelenty VIGONEZ URAN ECO są świetnym środkiem zapobiegawczym.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl