Patelnia mineralna ROCK 26 cm Valdinox Patelnia mineralna ROCK 26 cm Valdinox
Marka: Valdinox
Cena: 58,90 zł
zobacz więcej
Patelnia aluminiowa Valdinox ROCK 28 cm Patelnia aluminiowa Valdinox ROCK 28 cm
Marka: Valdinox
Cena: 125,00 zł
zobacz więcej

Polska marka Valdinox

Nowoczesne garnki aluminiowe to tzw. aluminium food safe, czyli bezpieczne dla żywności. Polska marka VALDINOX stawia na jakość i estetykę swoich produktów: garnków, rondli, patelni i brytfann. Szkielety garnków VALDINOX to aluminium, które jest nowoczesne, lekkie, ergonomiczne i działa na każdym rodzaju kuchni – to także garnki na indukcję. Marka VALDINOX zatrudnia świetnych projektantów, którzy tworzą garnki, których design zachwyca i inspiruje. VALDINOX tworzy garnki, które będą ozdobą w każdym wnętrzu kuchennym.

Garnki VALDINOX

Doskonałej jakości szkielety aluminiowe garnków VALDINOX są wytwarzane dwiema metodami: metodą odlewanego ciśnieniowo aluminium, tzw. die-cast, lub odkuwanego na zimno aluminium tzw. technologia forged. Oba sposoby sprawiają, że garnki Valdinox są niezwykle mocne, bezpieczne, a ich grube ścianki szybko się nagrzewają i długo utrzymują temperaturę. Garnki VALDINOX są dzięki temu energooszczędne. Aluminiowe garnki Valdinox działają na wszystkich rodzajach kuchni, także na płytach indukcyjnych. Wewnętrzna powłoka garnków VALDINOX to wysokiej jakości trzywarstwowa szwajcarska powłoka non-stick tzw. Ilag Durit Protect albo powłoka mineralna Dyflon, która przypomina z wyglądu kamień. Obie powłoki zastosowane w garnkach VALDINOX są nieprzywieralne i łatwe w myciu. Każdy garnek VALDINOX dzięki najnowocześniejszym technologiom produkcji zapewnia przyjemne użytkowanie i zachowanie wszystkich walorów smakowych i zdrowotnych przygotowywanych potraw. Kolekcje garnków VALDINOX są dopasowane do preferencji estetycznych klientów, jednak jakościowo to zawsze garnki o najlepszych parametrach technicznych.

Patelnie VALDINOX

Patelnie VALDINOX podlegają tym samym rygorystycznym warunkom produkcji co garnki VALDINOX. Kolekcje garnków VALDINOX RED, VALDINOX AURUM, VALDINOX DARK oraz VALDINOX EKSPERT uzupełniają lekkie i wygodne patelnie aluminiowe w kilku rozmiarach. Każdy rozmiar patelni ma klika zastosowań podczas gotowania. Np. na małej patelni można usmażyć jedno jajko na śniadanie albo przygotować zasmażkę do dużej ilości zupy. W kolekcji VALDINOX ROCK możemy odnaleźć nie tylko klasyczne patelnie ale także specjalistyczne patelnie: głęboką patelnie z dwoma uchami, patelnię grillową, patelnię naleśnikową oraz patelnię do smażenia ryb. Patelnie w kolekcji VALDINOX ROCK charakteryzują się wysokim rantem, który jest potrzebny, gdy chcemy na patelni przygotować całe danie jak np. risotto. Zachwycające są patelnie VALDINOX SAND. To design, który spodoba się miłośnikom jasnych barw i stylu skandynawskiego. Powierzchnie nieprzywierające zastosowane w patelniach VALDINOX gwarantują bezpieczne i wygodne smażenie. Potrawy przygotowane na patelniach VALDINOX zachowają wszystkie wartości odżywcze a zyskają smaki i aromaty jakich pragniemy. Patelnia Valdinox to doskonały wybór dla klientów, którzy szukają patelni trwałej i prostej w użytkowaniu.

Brytfanny VALDINOX

Brytfanny aluminiowe marki VALDINOX zostały zbudowane, podobnie jak garnki VALDINOX, na mocnym szkielecie pokrytym powłoką nieprzywierającą. Brytfanna Valdinox to w istocie uniwersalne naczynie kuchenne, w którym można przygotować smakowite i zdrowe dania. Nowoczesne aluminium wspaniale dystrybuuje energię cieplną – brytfanna szybko się nagrzewa, oddaje temperaturę do wewnątrz i długo utrzymuje ciepłotę dania. W aluminiowej brytfannie, która jest dodatkowo lekka i poręczna, mięsa zyskują kruchość i aromaty z ziół, z którymi je pieczemy. Możemy wybrać brytfanny ze szklanymi pokrywkami w kolekcji Valdinox ROCK lub brytfanny z aluminiowymi, pełnymi pokrywkami w kolekcji Valdinox POWER. Pokrywki w brytfannach Valdinox POWER mają po wewnętrznej stronie specjalne wypustki, które sprawiają, że zbierająca się tam para skrapla się i skapuje do dania - wszystkie smaki pozostają wewnątrz brytfanny. Wszystkie brytfanny nadają się do przyrządzania zarówno dań jednogarnkowych jak i potraw pieczonych. Dzięki nowoczesnym powłokom non-stick są łatwe do utrzymania w czystości. Pieczenie w brytfannach VALDINOX jest bezproblemowe a dania smakowite.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl