Marka Verdenia

Verdenia to marka, która swoją pieczą objęła cały ogród! Szeroka kolekcja akcesoriów ogrodowych Verdenia ułatwia prace na świeżym powietrzu od wczesnej wiosny do późnej jesieni, a niektóre produkty Verdenia przydadzą się nawet zimą! Rozsadzanie, podlewanie, podcinanie roślin, krzewów i drzew, do tego wszystkiego przydadzą Ci się akcesoria ogrodowe marki Verdenia! Dodatkowo piękne ogrody z urzekającymi donicami i praktycznymi ławkami oraz stolikami... Oferta marki Verdenia jest tak szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Doniczki i osłonki Verdenia

Doniczki Verdenia to szeroki wybór produktów wykonanych z różnych materiałów o różnym kształcie i wielkości. Okrągłe i prostokątne doniczki to klasyk, ale prócz tego Verdenia stawia również na ciekawsze rozwiązania: doniczka w kształcie twarzy albo ludzika, doniczka na nóżkach lub stalowym stojaku. Donice wykonane są z ceramiki, szkła lub tworzywa sztucznego, zależnie od naszych potrzeb i preferencji. Zróżnicowane wzornictwo: jednolite kolory, zabawne wzory, eleganckie zdobienia... No i na końcu najważniejsze: duży wybór rozmiarów! Doniczki od średnicy 8 cm po 35 cm, a podłużne doniczki balkonowe o długości od 30 cm do 60 cm.

Narzędzia i akcesoria ogrodowe Verdenia

Sekatory do coś, co marka Verdenia opanowała do perfekcji. Teraz może szczycić się doskonałej jakości sekatorami do gałęzi, do trawy, do żywopłotu i standardowymi ogrodowymi nożycami przydającymi się do wszystkiego. Sekatory Verdenia ułatwiają dbanie o rośliny przez cały rok. Marka Verdenia przygotowała również całą kolekcję akcesoriów wodnych: węże ogrodowe, opryskiwacze, konewki i złączki. No i warto na koniec wspomnieć o eleganckich i nowoczesnych meblach ogrodowych, w których pierwsze skrzypce gra wysoka jakość i estetyka wykonania.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl