Vialli Design

Marka Vialli Design powstała ledwie 10 lat temu, a już zdobyła liczne Laury Konsumenta, Umiejętności i Kompetencji, oraz Godło Polska jakość i nagrodę Grand Prix. Każdy nowy produkt, wprowadzany do oferty Vialli Design musi być praktyczny, użyteczny i piękny! Produkty firmy Vialli Design są bardzo różnorodne, dzięki temu wpadają gusta osobą o rozmaitych upodobaniach i komponują się z każdym wnętrzem – rustykalnym, nowoczesnym, skandynawskim. Firma Vialli Design stawia przede wszystkim na szkło, a także akcesoria kuchenne takie jak rękawice, przyprawniki i ociekacze na sztućce.

Szklanki termiczne Vialli Design

Do najpopularniejszych produktów marki Vialli Design, należą szklanki z podwójnymi ściankami. Szklanki termiczne Vialli Design stworzone są z wysokiej jakości grubego szkła i zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Szklanki termiczne wyróżniają się długim utrzymywaniem temperatury wewnątrz naczynia, kawa pozostanie na długo gorąca, a drink na długo zimny. Dodatkowo zewnętrzna tafla szkła pozostaje kompletnie obojętna na temperaturę wewnątrz szklanki, nie poparzymy więc sobie rąk, łapiąc za naczynie. Firma Vialli oferuje szklanki termiczne Amo o bardziej klasycznym wyglądzie oraz szklanki termiczne Geo, w ciekawym, futurystycznym stylu. Marka Vialli Design stworzyła całą kolekcję naczyń termicznych, to już nie są tylko szklanki i filiżanki, ale też dzbanki, a nawet miski termiczne! Cały zestaw naczyń termicznych będzie praktyczny, ładny i sprawdzi się na każdym stole!

Akcesoria kuchenne

Prócz szkła, firma Vialli Design, stawia również na rozmaite nowoczesne, niezbędne akcesoria kuchenne. Wśród nich możemy znaleźć Rękawice kuchenne Livio, które są z miękkiego, bawełnianego materiału, ale posiadają silikonowe wnętrze, dzięki czemu niestraszne nam oparzenia, a chwyt jest mocny i pewny. Z tej samej serii polecamy również solniczki i pieprzniczki Livio, które są nowoczesne, stylowe i praktyczne. Marka Vialli Design oferuje również oryginalne, ciekawe zestawy sztućców oraz komplety noży kuchennych.

Akcesoria i sprzęty kuchenne Vialli Design

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl