Pokrywki do garnków emaliowanych

Pokrywki emaliowane do garnków

Żeby smacznie gotować i smażyć prócz grzania składników, należy zapewnić im również odpowiednie warunki aby zachowywały swoją soczystość i świeżość. I tu właśnie wchodzi pokrywka na garnek! Jeśli będziemy zbyt długo smażyć coś bez przykrywki, potrawa może wysuszyć nam się na wiór. Odpowiednio dobrana pokrywka emaliowana powinna zapewnić tam cyrkulację pary wodnej w taki sposób, aby nasza potrawa była soczysta i jeszcze bardziej aromatyczna. Dodatkowo przykrywka do garnka może pomóc w odcedzaniu makaronu, jeśli jeszcze nie dorobiliśmy się cedzaka. Pokrywka na garnki może ułatwić nam również przechowywanie produktów w lodówce, bez obawy, że potrawa zwietrzeje, albo wszystko w lodówce przesiąknie jej smakiem. Szeroka gama pokrywek jakie posiadamy w sklepie o różnych rozmiarach, materiałach oraz z różnych firm sprawi, że bez problemu znajdą Państwo wymarzoną pokrywkę.

Pokrywki do garnków emaliowanych

Pokrywka do garnka powinna być przede wszystkim wytrzymała na wysokie temperatury, a to zależy od tego z jakiego materiału została zrobiona. Pokrywy emaliowane wykonane są z wysokiej jakości stali pokrytej warstwami emalii. Pokrywki ze stalowej blachy pokryte emalią są wytrzymałe i doskonale znoszą wysokie temperatury. W naszym sklepie znajdą Państwo pokrywki emaliowane w różnych kolorach i rozmiarach. Pokrywka emaliowana to produkt idealny dla fanów rustykalnych wnętrz. Pokrywa emaliowana w przeciwieństwie do pokryw szklanych nie mają żadnych zahamowań jeśli chodzi o kolorystykę. Czerwone, zielone, niebieskie... Pokrywki emaliowane mogą być w każdym kolorze jaki sobie wymarzymy! To nie wszystko, pokrywy emaliowane mogą być w prążki, ciapki, kropki, grochy, a nawet możemy zaszaleć i zainwestować w pokrywkę emaliowaną z pięknym obrazem, tutaj naprawdę nic nas nie ogranicza.

Emaliowana pokrywka do garnka

Nie sposób przy temacie emaliowanych pokrywek nie wspomnieć o właściwościach emalii. Naczynia emaliowane to jedne z najzdrowszych naczyń jakie istnieją. Szklista powłoka emalii jest odporna na bakterie i łatwa do umycia. Dodatkowo emalia nie wchodzi w reakcje z produktami spożywczymi i nie wydziela żadnych szkodliwych substancji, a co za tym idzie jest bezpieczna dla alergików. Szeroka gama pokrywek emaliowanych jakie posiadamy w naszej ofercie zawiera różne rozmiary od 14 do 24 cm, więc nadadzą się one na praktycznie każdy garnek! Dodatkowo szeroki wybór kolorystyczny sprawi, że na pewno znajdą Państwo coś pasującego do każdego stylu kuchni.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl