Młynek do przypraw Clarence 15 cm biały Młynek do przypraw Clarence 15 cm biały
Marka: Galicja
Cena: 34,90 zł
zobacz więcej
Młynek do przypraw Clarence 15 cm czarny Młynek do przypraw Clarence 15 cm czarny
Marka: Galicja
Cena: 34,90 zł
zobacz więcej
Młynek do przypraw Fozzy 17 cm biały Młynek do przypraw Fozzy 17 cm biały
Marka: Galicja
Cena: 37,90 zł
zobacz więcej
Młynek do przypraw Fozzy 17 cm czarny Młynek do przypraw Fozzy 17 cm czarny
Marka: Galicja
Cena: 35,90 zł
zobacz więcej
Młynek do przypraw Noddy 11 cm biały Młynek do przypraw Noddy 11 cm biały
Marka: Galicja
Cena: 32,90 zł
zobacz więcej
Młynek do przypraw Noddy 11 cm czarny Młynek do przypraw Noddy 11 cm czarny
Marka: Galicja
Cena: 32,90 zł
zobacz więcej

Młynki do przypraw

Świeżość przypraw to sukces nie jednej potrawy. Pieprz i sól to baza w każdej kuchni. Warto więc zwrócić uwagę na młynki kuchenne, które w każdej chwili dadzą nam możliwość udoskonalenia naszej kuchni. Młynki do mielenia przypraw to narzędzie funkcjonalne. Pozwalają nam na korzystanie ze świeżo zmielonego pieprzu czy soli morskiej w trakcie przygotowania posiłku oraz przy stole. Ponadto, w porównaniu z innymi przyprawnikami, są bardzo eleganckie. Młynek do mielenia pieprzu czy soli to również element zastawy stołowej i dekoracji. Warto więc wybrać taki, które idealnie będzie pasował do wnętrza naszej kuchni i jadalni. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju młynki do przypraw oraz przyprawniki. Wyróżniają się kolorem oraz materiałem, z którego zostały wykonane. Czarne młynki polecamy jako młynek do pierzu, biały natomiast jako młynek do soli gruboziarnistej. Ponadto znajdą Państwo młynki 2w1, dzięki czemu kupując jeden produkt zyskują Państwo dwie możliwości. Postaw na młynki kuchenne do przypraw i ciesz się wspaniałym smakiem przygotowanych dań. 

Młynki do pieprzu

Wybierając młynek możemy skorzystać z dwóch wariantów. Albo postawić na klasyczny młynek, w którym zmielimy przyprawy samodzielnie, lub zdecydować się na nieco nowoczesnej technologii i kupić młynek elektrycznyElektryczny młynek oferuje na przykład firma Biowin, wystarczy użyć jednego przycisku, by cieszyć się aromatem świeżo mielonego pieprzu. Który z nich jest lepszy? Odpowiedź nie jest jednoznaczna, bo każdy pełni tą samą funkcję. Jeśli lubicie klasykę, zdecydujcie się na tradycyjny młynek w drewnianym wydaniu. Natomiast jeśli jesteście zwolennikami gadżetów i lubicie wszelkie nowości, polecamy młynek elektryczny. Każdy z nich ma ogrom zalet!

Młynki do soli

Wybierając młynek do soli musimy pamiętać o tym, że sól jest substancją żrącą, która niektóre materiały takie jak stal może poważnie uszkodzić. Właśnie dlatego najlepszy młynek do soli posiada ceramiczny mechanizm mielący, który jest zupełnie neutralny w stosunku do przypraw i nie koroduje z solą, a także nie przegrzewa ziaren pieprzu, jest więc doskonały do wszystkich przypraw. Młynek ceramiczny dzięki nowoczesnej technologii są coraz lepiej opracowywane, dzięki temu są już niemal tak trwałe jak żarna stalowe. Mimo to nie da się ukryć, że młynek stalowy jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne i radzi sobie bez przeszkód z najtwardszymi przyprawami. 

Młynek do kawy

Dla miłośników aromatycznej kawy wprowadziliśmy do naszej oferty klasyczne młynki do mielenia kawy. Jest to najbardziej tradycyjny rodzaj młynka, który często możemy spotkać jedynie na targach staroci. Młynek do mielenia kawy polecamy szczególnie użytkownikom klasycznych kawiarek ciśnieniowych lub ekspresów na kolbę. Żadna gotowa zmielona kawa nie pozwoli na uzyskanie tak wspaniałego aromatu świeżo zmielonej kawy, jak kawa prosto z młynka. W ofercie młynków do mielenia znajdziecie młynki w różnym kolorze. Wszystkie posiadają korpus drewniany i szufladkę. Można postawić je w kuchni również jako dekorację. Ręczny młynek do mielenia jest o tyle lepszy, że nie podnosi temperatury kawy podczas mielenia, tak jak to dzieje się czasami w młynkach elektrycznych. W młynku ręcznym możemy regulować prędkość mielenia tak, aby zachować stosunkowo niską temperaturę, a co za tym idzie odpowiedni aromat zmielonej kawy.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl