Rondel  ze stali nierdzewnej 2 l Gemini 16 cm Berretti Rondel ze stali nierdzewnej 2 l Gemini 16 cm Berretti
Marka: Berretti
Cena: 48,90 zł 54,90 zł
zobacz więcej
  • promocja
Rondel ze stali nierdzewnej 2,5 l Gemini 18 cm Berretti Rondel ze stali nierdzewnej 2,5 l Gemini 18 cm Berretti
Marka: Berretti
Cena: 51,90 zł 61,90 zł
zobacz więcej
  • promocja

Rondel ze stali nierdzewnej

Rondelek stalowy to praktyczne, małe naczynie. Choć jest niewielkich rozmiarów to posiada potężną moc podczas przygotowywania codziennych posiłków. Można śmiało powiedzieć, że rondle stalowe są multifunkcyjne – można w nich gotować, podgrzewać, dusić, a nawet zapiekać w piekarniku! Ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia! Rondle nierdzewne charakteryzują się doskonałą jakością i wytrzymałością. Można śmiało ich używać podczas przygotowywania codziennych posiłków i wykorzystywać w najtrudniejszych zadaniach. Od podgrzewania mleka, duszenia małych porcji mięsa, po zapiekanie wykwintnych dań w piekarniku. Wierzymy, że z rondlem stalowym, codzienne posiłki będą jeszcze łatwiejsze w przygotowaniu!

Rondel stalowy z pokrywką

Rondel nierdzewny powinien znaleźć się w komplecie garnków, jaki kupują Państwo do swojej kuchni. Zawsze będzie pomocny, a także pod ręką! Nie tylko ze względu na swój poręczny uchwyt, ale i niewielkie rozmiary, które zmieszczą się w każdej szafce czy półce. Rondle stalowe są bardzo trwałe i nie rysują się. Przy odpowiednim użytkowaniu będą nam służyły przez długie lata. Prócz porządnego wykonania, rondle stalowe zachwycają także wyglądem, który jest elegancji i nowoczesny, naczynia doskonale wpasują się w futurystyczne kuchnie.  Dodatkowo stal jest doskonałym przewodnikiem ciepła, dzięki temu rondle nierdzewne nagrzewają się szybko i na długo utrzymają ciepło w środku.

Rondel nierdzewny

W naszym sklepie mamy do zaoferowania mnóstwo rodzajów rondli stalowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie! Rondle ze stali nierdzewnej z rączką, to najczęściej wybierane pozycje, mamy jednak w ofercie także rondle stalowe z dwoma uchwytami. Rondelki ze stali nierdzewnej są także w różnych rozmiarach od 0,8 litra do nawet kilku litrów. W ofercie posiadamy również rondle ze stali nierdzewnej z pokrywką, a także same rondle stalowe bez pokrywy.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl