Rondel ze stali nierdzewnej

Rondelek stalowy to praktyczne, małe naczynie. Choć jest niewielkich rozmiarów to posiada potężną moc podczas przygotowywania codziennych posiłków. Można śmiało powiedzieć, że rondle stalowe są multifunkcyjne – można w nich gotować, podgrzewać, dusić, a nawet zapiekać w piekarniku! Ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia! Rondle nierdzewne charakteryzują się doskonałą jakością i wytrzymałością. Można śmiało ich używać podczas przygotowywania codziennych posiłków i wykorzystywać w najtrudniejszych zadaniach. Od podgrzewania mleka, duszenia małych porcji mięsa, po zapiekanie wykwintnych dań w piekarniku. Wierzymy, że z rondlem stalowym, codzienne posiłki będą jeszcze łatwiejsze w przygotowaniu!

Rondel stalowy z pokrywką

Rondel nierdzewny powinien znaleźć się w komplecie garnków, jaki kupują Państwo do swojej kuchni. Zawsze będzie pomocny, a także pod ręką! Nie tylko ze względu na swój poręczny uchwyt, ale i niewielkie rozmiary, które zmieszczą się w każdej szafce czy półce. Rondle stalowe są bardzo trwałe i nie rysują się. Przy odpowiednim użytkowaniu będą nam służyły przez długie lata. Prócz porządnego wykonania, rondle stalowe zachwycają także wyglądem, który jest elegancji i nowoczesny, naczynia doskonale wpasują się w futurystyczne kuchnie.  Dodatkowo stal jest doskonałym przewodnikiem ciepła, dzięki temu rondle nierdzewne nagrzewają się szybko i na długo utrzymają ciepło w środku.

Rondel nierdzewny

W naszym sklepie mamy do zaoferowania mnóstwo rodzajów rondli stalowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie! Rondle ze stali nierdzewnej z rączką, to najczęściej wybierane pozycje, mamy jednak w ofercie także rondle stalowe z dwoma uchwytami. Rondelki ze stali nierdzewnej są także w różnych rozmiarach od 0,8 litra do nawet kilku litrów. W ofercie posiadamy również rondle ze stali nierdzewnej z pokrywką, a także same rondle stalowe bez pokrywy.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl