Opcje przeglądania

Rondelki są przydatne i bardzo funkcjonalne w każdej kuchni. Chcąc podgrzać jedną porcję zupy, wystarczy po niego sięgnąć. Kakao dla dziecka? Nie trzeba szukać dużego garnka, a szybko ugotować mleko w rondlu z powłoką nieprzywierającą. Dla nas jest to produkt niezbędny!

Rondle z powłoką nieprzywierającą, dzięki swoim rozmiarom, są świetnym uzupełnieniem zestawu garnków. Niewielkie rozmiary, poręczna, długa rączka i możliwość ekspresowego podgrzewania na dowolnej płycie grzewczej, indukcyjnej, gazowej czy innej. Rondle z powłoką nieprzywierającą to między innymi rondel teflonowy, rondel z powłoką mineralną oraz rondel ceramiczny. Rondle teflonowe są bardzo popularne i świetnie nadają się do smażenia. Rondle ceramiczne pozwalają na ograniczenie dodawanego tłuszczu. Rondle z powłoką mineralną również mają tą zaletę, a dodatkowo są odporne na zarysowania. Każdy z nich jest łatwy w utrzymaniu czystości.

W ofercie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć bogatą ofertę rondli z powłoką nieprzywierającą. Zachęcamy do dokonywania tylko udanych zakupów!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl