Opcje przeglądania

Środki czystości

Nasza oferta środków czystości składa się z całej gamy ściereczek nawilżanych do czyszczenia różnorakich powłok. Ściereczki zawierają w sobie detergenty, wystarczy tylko zwilżyć je wodą i możemy zabrać się za mycie. To wygodne i bardzo oszczędne rozwiązanie, nie musimy kupować płynu do czyszczenia, myjki do szorowania i materiału do polerowania, wszystko załatwi ściereczka do czyszczenia i odrobina wody. Te nowoczesne środki czystości są bezpieczne w użytkowaniu i nie podrażniają skóry, w jednej paczuszce znajdują się aż cztery ściereczki.

Ściereczki do czyszczenia

W naszym sklepie posiadamy wiele rodzajów ściereczek, a każda z nich służy do czego innego. Ściereczki do czyszczenia kominków są bezpieczne dla piaskowca, w odróżnieniu od preparatów do czyszczenia kominków w płynie. Szybko i dokładnie wyczyszczą zarówno szybkę jak i wnętrze kominka. Ściereczki nawilżane do usuwania kamienia i rdzy będą niezastąpione przy czyszczeniu łazienki czy kuchni. Z kolei ściereczki do czyszczenia szyb i luster, poradzą sobie bez problemu z oczyszczeniem szyb i luster z nalotów i innych osadów, nie rysując przy tym powierzchni.

Ściereczki nawilżane

Ściereczek nawilżanych marki Vigonez jest o wiele więcej. Specjalne ściereczki do czyszczenia srebra, miedzy i mosiądzu, pozbędą się niechcianych osadów z tych wyrobów, nie niszcząc przy tym ich powierzchni, to doskonała opcja do wyczyszczenia instrumentów muzycznych. Wśród ściereczek nawilżanych znajdziemy również ściereczki do czyszczenia nalotu i osadów z okien i drzwi, a także niezbędne ściereczki do czyszczenia kuchenek i piekarników, które pozbywają się dokładnie tłuszczów i wszelkich utrwalonych temperaturą i czasem zabrudzeń.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl