Opcje przeglądania

Strój Mikołaja i akcesoria

Mikołaj to bardzo zapracowany człowiek i potrzebuje wielu pomocników! Dzięki strojom każde z nas może wesprzeć Mikołaja w szlachetnej misji obdarowania wszystkich dzieci! Stroje świętego Mikołaja w naszym sklepie są wykonane z doskonałej jakości materiałów i wystarczą na niejedne święta! Przygotuj prezenty dla swoich pociech, wpakuj je do worka, przebierz się i spraw radość swoim dzieciom! To najprostszy sposób, aby dzieci poczuły magię świąt i dobrze wspominały ten czas. Można też przekonać malucha, żeby przygotował na przyjście Mikołaja ciasteczka i szklankę mleka!

Strój świętego Mikołaja

Kostium Mikołaja może przydać się nie tylko na 6 grudnia. Takie przebranie sprawdzi się także na przyjęciu kostiumowym! Strój będzie niezastąpiony także podczas świątecznego występu teatralnego! Jak wiadomo, wielu Mikołajów chodzi co święta po centrach handlowych. Rozdają drobne prezenty i robią sobie zdjęcia z maluchami. Choć może wydawać się, że strój Mikołaja przyda się tylko raz do roku, a tak naprawdę jest wiele możliwości jego użycia.

Kostium Mikołaja

Niedrogie przebranie Mikołaja to doskonały wybór na święta. A kupując strój Mikołaja z workiem i laską, będzie Ci już brakować jedynie prezentów!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl