Szklanki termiczne na lato i zimę

Ile razy poparzyliśmy sobie dłonie, przenosząc szklanki z gorącymi napojami? Chyba nie ma osoby, której by to się nie zdarzyło! Technika idzie jednak do przodu i nasze szklanki termiczne z podwójnymi ściankami nie nagrzewają się, a powietrze zamknięte wewnątrz naczynia daje doskonałą izolację termiczną, dzięki czemu nasz gorący napój utrzyma temperaturę na dłużej. Szklanki termiczne do kawy i herbaty sprawdzą się doskonale! Ale, ale szklanki termiczne są idealnym rozwiązaniem nie tylko do gorących napojów, wyobraźmy sobie upalne lato, robimy mrożoną herbatę i po pięciu minutach na słońcu nasz upragniony napój chłodzący zaczyna się nagrzewać... Nasze szklanki termiczne utrzymają przyjemny chłód mrożonej herbaty na znacznie dłużej.

Szklanki termiczne co to właściwie jest?

O szklankach termicznych słyszy się coraz więcej, ale wielu z nas brakuje właściwie odpowiedzi na pytanie, czym są owe szklanki i skąd ich magiczne właściwości? Szklanki termiczne są wykonane ze szkła borokrzemowego. Owe szkła mają ciekawe właściwości, dzięki nim są odporne na nagłe zmiany temperatury oraz długo utrzymują ciepło. Co za tym wszystkim idzie, nasze szklanki termiczne nie pękną, nawet w przypadku gdy będziemy na zmianę wlewać w nie gorącą i zimną wodę, a dodatkowo będziemy mogli wyjątkowo długo delektować się ciepłą kawą bądź herbatą. Warto zwrócić uwagę także na filiżanki termiczne, które zastępują popularne, porcelanowe filiżanki. Są równie ładne, a dodatkowo mają właściwości chroniące ręce przed poparzeniem, a napój przed wystygnięciem.

Komplet szklanek termicznych

Szklanki termiczne z podwójną ścianką, które posiadamy w ofercie, są o pojemności od 250 do aż 380 ml, dajemy szeroki wybór w kwestii wielkości, jak i kształtu naczynia. Dodatkowo możemy zaoferować Państwu duży zestaw - szklanki termiczne 6 sztuk, jak i mniejsze zestawy w ilości 2 i 4 szklanki. Szklanki termiczne są tak zaprojektowane, aby można je było wygodnie przenosić, są odpowiednio wyprofilowane i odporne na wszelkie obicia, dzięki temu wszystkiemu kupno szklanek termicznych jest inwestycją na długie lata.

Filiżanki termiczne i szklaneczki termiczne

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl