Kubek termiczny termos 380ml Kubek termiczny termos 380ml
Cena: 33,90 zł
zobacz więcej
Termos konferencyjny Berretti 1,5 L Termos konferencyjny Berretti 1,5 L
Marka: Berretti
Cena: 44,90 zł
zobacz więcej
Termos konferencyjny Meyerhoff 1,5 L Termos konferencyjny Meyerhoff 1,5 L
Cena: 39,90 zł
zobacz więcej

Termos

Jesteś na zimowisku, fantastyczna zabawa, ale zachciało ci się pić, woda którą miałeś przy sobie jest lodowata, aż boli gardło gdy ją pijesz... A gdyby tak mieć wtedy zrobioną wcześniej w domu gorącą herbatę w termosie? Wyobrażasz sobie to przyjemne rozgrzewające ciepło? Ale, ale termos to równie przydatna rzecz zimą jak i latem! Jesteś na gorącej plaży, słońce praży, mógłbyś leżeć tam wieczność, ale zachciało ci się pić. Masz wybór między ciepłą niesmaczną wodą z butelki którą masz przy sobie, albo przyjemnie chłodnym koktajlem, który będzie cię kosztował fortunę... Niezbyt ciekawy wybór, prawda? A gdybyś wcześniej kupiła sobie termos turystyczny i przed wyjściem na plaże zrobiła pyszny orzeźwiający napój z lodem? Czy to nie byłoby idealne wyjście z sytuacji?

Termos dla dzieci

Jakie muszą być termosy dla dzieci? Prócz cech które powinien mieć każdy termos, termos dla dzieci powinien być kolorowy! Dziecko powinno móc wybrać sobie taki termosik, który mu się spodoba, kolorowy, albo termos z nadrukiem, być może z jakiejś ulubionej bajki, lub z ulubionym zwierzęciem? Warto wybrać też odpowiednią pojemność termosu dla dziecka. Dziecku do szkoły wystarczy około 300-350ml ciepłego napoju, dlatego nie ma sensu obciążać go litrowym termosem, przez który plecak malucha będzie znacznie cięższy. Oczywiście termos dla dziecka musi być też odpowiednio łatwo zbudowany, najlepszym otwarciem dla dziecka będzie korek typu klik klak, dzięki któremu maluch nie obleje się próbując odkręcić butelkę.

Termos do kawy

Dobry i szczelny termos utrzymuje temperaturę na długie godziny. Dużo zależy od jakości termosu jaki posiadamy. Termos musi być szczelny i posiadać grube ścianki. Pomiędzy ściankami powinna występować próżnia. Jeżeli z kubka wylewa się napój kiedy jest on zakręcony, to znaczy, że jest on słabej jakości i tylko częściowo szczelny, albo posiada jakąś wadę fabryczną. Najlepsze właściwości termoizolacyjne w termosach posiada stal nierdzewna. Zaletą metalu jest również fakt, że nie pochłania smaków i zapachów, dzięki czemu ten sam termos turystyczny może być wykorzystywany do różnych napojów, co nie psuje ich smaku.

Termos turystyczny

Termos turystyczny to ma być również ładna ozdoba mieszkania! W naszej ofercie znajdą Państwo termosy w różnych kolorach i wzorach, termosy z napisami, albo proste jednokolorowe. Termosy mają też różne kształty: prócz typowego walcowatego podłużnego kształtu, możemy również zaoferować Państwu termos ala dzbanek, który równie dobrze mógłby służyć na pikniku jako prowizoryczny imbryczek. Ostatnią kwestią pozostają rozmiary. Termosy mogą mieć od 380 ml do nawet paru litrów. Wszystko zależy od naszych potrzeb.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl