Opcje przeglądania
Waga kuchenna elektroniczna Lime Waga kuchenna elektroniczna Lime
Marka: Botti
Cena: 43,90 zł
zobacz więcej
Waga kuchenna elektroniczna Orient Waga kuchenna elektroniczna Orient
Marka: Botti
Cena: 28,90 zł
zobacz więcej
Waga kuchenna Meyerhoff Waga kuchenna Meyerhoff
Cena: 19,90 zł
zobacz więcej

Waga kuchenna

W każdej kuchni niezbędnym wyposażeniem jest przynajmniej jedna, a najlepiej dwie różne wagi kuchenne! To produkt bez którego ciężko będzie zrobić ciasto, czy odmierzyć dobrą porcję makaronu do obiadu. Możemy wyróżnić podział na wagę tradycyjną mechaniczną oraz nowoczesną elektroniczną, a materiał z jakiego są stworzone to najczęściej plastik, szkło lub stal nierdzewna. Dodatkowo warto się zastanowić, jaka waga nam jest potrzebna. Płaska, na którą będziemy mogli kłaść własne miski czy talerze, a może bardziej z misą lub nawet dzbankiem, które pomogą lepiej odmierzyć produkty sypkie i płynne.

Waga elektroniczna

Do nowoczesnej kuchni zdecydowanie polecamy wagi elektroniczne. Są one wygodne w użyciu i dostępne w wielu kolorach, dzięki czemu wpasują się w wiele różnych wnętrz. W naszej ofercie prócz zwyczajnej wagi elektronicznej, posiadamy również wagę w formie dzbanka. Dzbanek ułatwi odmierzanie nie tylko kilogramów, ale i litrów. Waga elektroniczna jest niesamowicie precyzyjna, margines błędu to ledwie około 1-2 g. Często wagi posiadają dodatkowe opcje takie jak liczenie kalorii, tarowanie, pomiar wartości odżywczych czy wyliczenie objętości płynów.

Waga mechaniczna

Dla kuchni w stylu retro lub rustykalnym ciekawym uzupełnieniem wnętrza będzie waga mechaniczna, która tak jak i elektroniczna umożliwi dość dokładne odczytanie wagi produktów. Wagi mechaniczne są zdecydowanie prostsze w budowie i nie potrzebujemy do nich baterii! Waga posiada wewnątrz odważnik, który jest połączony ze wskazówką, dzięki temu gdy wkładamy do pojemnika jakiś ciężar, strzałka przesuwa się wskazując wagę.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl