Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Wycieraczki do domu

Głównym zadaniem wycieraczki jest oczyszczenie naszych butów przed wejściem do domu. Warto jednak zadbać o odpowiedni dobór wycieraczki do domu, aby dodatkowo uzupełniała wystrój pomieszczenia. Nie tylko jednak wycieraczki wejściowe, ale także wycieraczki zewnętrzne powinny dobrze wyglądać i zachęcać do wejścia. Wycieraczki wywołujące na twarzy uśmiech, to wyjątkowy produkt, gość jeszcze zanim przekroczy próg naszego domu, od razu ma lepszy nastrój. Będzie więc swój dobry humor kojarzył z nami i atmosferą panującą w naszym mieszkaniu.

Wycieraczki pod drzwi

Dobrze wybrać porządną, wysokiej jakości wycieraczkę. W końcu eksploatacja tego przedmiotu bywa bardzo agresywna. Osoby ważące 50, 70 czy nawet 100 kg będą stawać na nią ciężarem swojego ciała i dociskać dodatkowo, aby oczyścić buty. Wysoka jakość wycieraczki to gwarancja, że jej wygląd nie ulegnie szybkiemu uszkodzeniu. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości wycieraczki z zabawnymi wzorami. Od tradycyjnych napisów "Dzień dobry" i "Welcome". Po nadruki dreptających psich łapek.

Wycieraczki kokosowe

Jeżeli cenią sobie Państwo produkty naturalne, godne polecenia są zdecydowanie wycieraczki kokosowe. Wykonane są one z włókna kokosowego. Włosy wycieraczki dokładnie oczyszczają buty i pozbywają się nawet trudno dostępnych zabrudzeń. Ziemia i kamyczki nie przedostają się pod wycieraczkę, co jest dodatkowym plusem wycieraczek kokosowych. Oczyszczenie ich także jest proste, wystarczy je wytrzepać.

Wycieraczki wejściowe i zewnętrzne

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl