Zestaw noży kuchennych i noże w bloku

GERLACH FINE noże kuchenne w bloku 6 el GERLACH FINE noże kuchenne w bloku 6 el
Marka: GERLACH
Cena: 299,00 zł
zobacz więcej

Niezawodny zestaw noży kuchennych

Noże kuchenne mają bardzo duży wpływ na tempo i komfort pracy w kuchni. Noży używamy praktycznie do wszystkiego, niemal każda wizyta w kuchni do krojenie, siekanie, porcjowanie, szatkowanie, obieranie, filetowanie... Warto więc zakupić nie jeden, a cały zestaw noży, żeby mieć komplet noży na każdą okazję, w końcu każdy nóż jest troszkę inny i do czego innego jest używany.

Ładne i praktyczne noże w bloku

Jeżeli chcą Państwo za jednym razem kupić cały zestaw noży i nie zastanawiać się „jaki nóż jeszcze potrzebuję?”, Noże w bloku będą doskonałą opcją! Blok noży zazwyczaj obejmuje ten sam rodzaj noży, czyli nóż szefa kuchni, dwa noże uniwersalne, nóż do jarzyn oraz nóż do chleba. Noże sprzedawane są w komplecie ze stojakiem, który stanowi ochronę dla ostrzy oraz pozwala na bezpieczne przechowywanie. Dodatkowo warto wspomnieć, że komplet noży kuchennych w bloku będzie doskonałą ozdobą kuchni. Praktyczny i solidny blok, w którym mieści się zestaw noży kuchennych ułatwia przechowywanie noży i odpowiednio zabezpiecza ostrza. Bloki umożliwiają przechowywanie najbardziej potrzebnych noży pod ręką, w atrakcyjny dla oka sposób.

Komplet noży na prezent

Chyba nie ma takiego domu, gdzie jest za dużo ostrych noży. To jedna z tych rzeczy, których ile by nie było, zawsze się przydadzą. Dlatego też, komplet noży kuchennych jest idealnym pomysłem na prezent! Wyjątkowo polecamy na prezent zestaw noży Gerlach w bloku, elegancki wygląd i porządne wykonanie noży sprawi, że prezent na pewno zostanie pozytywnie przyjęty! Zestaw noży kuchennych będzie najlepszym prezentem dla nowożeńców, czy „na parapetówę”, albo nawet dla studenta, który niedawno rozpoczął samodzielne życie i w mieszkaniu nie ma zbyt wiele porządnych narzędzi kuchennych. Oczywiście, jeżeli zestawy jakie mamy w ofercie Państwa nie satysfakcjonują, nic nie stoi na przeszkodzie, aby spośród pojedynczych noży które mamy w ofercie, skompletowali sobie Państwo własny zestaw, który będzie spersonalizowany pod Państwa potrzeby.

Zestaw noży Gerlach, zestaw noży Gerpol

Zestawy noży kuchennych, które posiadamy w naszym sklepie są stworzone przez jedne z najlepszych marek – cenione i renomowane. Zestawy noży kuchennych Gerlach to niezawodne komplety, które sprostają wymaganiom zarówno amatorów, jak i profesjonalnych szefów kuchni. Zestaw noży Gerlach Country w bloku jest zarówno funkcjonalny, jak i zachwyca elegancją i najlepszymi materiałami z jakich powstał. Aby stworzyć precyzyjne i odporne ostrza użyto najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dzięki nożom kuchennym Gerlach Country praca w kuchni będzie wygodna i przyjemna. Polecamy również zestaw noży w bloku Gerlach Smart Grey, który jest zarówno funkcjonalny, jak i zachwycający elegancją i najlepszymi materiałami z jakich powstał. Zestaw noży Gerlach Smart Grey obejmuje nóż szefa kuchni, dwa noże uniwersalne, nóż do jarzyn oraz nóż do chleba. Dzięki nożom kuchennym Gerlach praca w kuchni będzie wygodna i przyjemna. Z polskich producentów, polecamy zestaw noży kuchennych Gerpol. Są to również produkty wysokiej jakości stali. Każdy z tych zestawów jest ergonomiczny i zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Komplety noży kuchennych i noże w bloku

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl