Komplet garnków do gotowania - emaliowane, stalowe i aluminiowe.

  • promocja
Komplet garnków ZOŚKA 4 el. Warzywa Komplet garnków ZOŚKA 4 el. Warzywa
Cena: 229,00 zł 249,00 zł
kpl.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja

Komplet garnków do nowej kuchni.

Wyposażając nową kuchnię, należy zacząć od najważniejszego – odpowiednich garnków, w których będziemy mogli przygotować posiłek dla całej rodziny. Zamiast szukać pojedynczych modeli, proponujemy skorzystać z oferty na komplet garnków. Komplet garnków to zestaw wszystkich najbardziej popularnych rozmiarów garnków. Komplety mogą być trzy-, cztero- lub pięcio- elementowe. Każdy z nich z pewnością sprawdzi się w Państwa kuchni.

Jaki komplet garnków wybrać do swojej kuchni?

Przy wyborze kompletu garnków, należy wziąć pod uwagę typ kuchenki jaką posiadamy. W naszej ofercie można znaleźć garnki na kuchenki indukcyjne, gazowe, ceramiczne i elektryczne. Następnie określamy zapotrzebowanie – jak duże powinny być te naczynia, ile sztuk oraz ich rodzaje. W ten sposób można dokonać zakupu idealnego kompletu garnków. Dokładne możliwości zastosowania wybranego kompletu garnków są dostępne w opisie danego produktu.

Jaki komplet garnków na indukcję?

Za każdym razem, gdy wybieramy nowy komplet garnków, należy dopasować go do kuchenki jaką posiadamy. Dzisiejszy rynek obfituje w kpl garnków, które są kompatybilne z każdym rodzajem kuchenek domowych, jednak w praktyce komfort gotowania jest różny w zależności od rodzaju garnków.  Nie każde garnki na płycie indukcyjnej będą się równomiernie nagrzewały. Warto tutaj zwrócić uwagę jakie dno ma garnek, ponieważ inaczej działa płaskie dno garnka, a inaczej garnki z dyskiem indukcyjnym z wypukłościami. Grubość dna garnka również ma znaczenie. W przypadku garnków emaliowanych pamiętać trzeba, że nagrzewanie naczynia na płycie indukcyjnej musi następować stopniowo. 

Odpowiedni komplet garnków na gaz.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć tradycyjne komplety garnków emaliowanych, ale również stalowych oraz aluminiowych. Przy kuchence gazowej najważniejsze dopasowanie ognia do rozmiaru garnka. Wiele osób popełnia ten błąd i ustawia płomień tak, że opala nam garnek z zewnątrz. W ten sposób narażamy nasze garnki na zmianę barwy z zewnątrz – szczególnie w przypadku naczyń emaliowanych, nagrzewamy uchwyty – co może grozić poparzeniem oraz zużywamy zbyt dużo gazu – gdy płomień wychodzi po za garnek ogrzewa atmosferę a nie naczynie. Dobrym kompletem garnków na gaz są komplety ze stali nierdzewnej, komplety naczyń z odlewanego aluminium oraz komplety naczyń emaliowanych. Wszystkie z nich przy odpowiednim użytkowaniu zachowają wysoką jakość przez długi okres. 

Ich zakres cenowy, liczba sztuk w każdym zestawie oraz pojemności, pozwolą na dobór takich, które w zupełności spełnią Państwa potrzeby. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz zakupów w naszym sklepie.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl