Komplet garnków do gotowania - emaliowane, stalowe i aluminiowe.

  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
GERLACH FIRST zestaw garnków stalowych 10 el. GERLACH FIRST zestaw garnków stalowych 10 el.
Marka: GERLACH
Cena: 339,90 zł 399,00 zł
kpl.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
GERLACH PRIME komplet garnków stalowych 6 el. GERLACH PRIME komplet garnków stalowych 6 el.
Marka: GERLACH
Cena: 349,90 zł 599,00 zł
kpl.
zobacz więcej
  • promocja
GERLACH SIMPLE komplet garnków stalowych 9 el. GERLACH SIMPLE komplet garnków stalowych 9 el.
Marka: GERLACH
Cena: 369,90 zł 599,00 zł
kpl.
zobacz więcej
  • promocja

Komplet garnków emaliowanych do nowej kuchni

Wyposażając nową kuchnię, należy zacząć od najważniejszego – odpowiednich garnków, w których będziemy mogli przygotować posiłek dla całej rodziny. Zamiast szukać pojedynczych modeli, proponujemy skorzystać z oferty na komplet garnków. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć tradycyjne komplety garnków emaliowanych. Garnki emaliowane to świetny wybór dla osób ceniących zdrowie, gotujących dla alergików czy dzieci. Emalia to szklana powłoka ochronna, zabezpieczająca gotującą się potrawę przed wnikaniem niebezpiecznych substancji. Komplet garnków emaliowanych ma szerokie zastosowanie. Garnek emaliowany nadaje się zarówno do gotowania, duszenia, smażenia, co i przechowywania żywności w lodówce, czego nie zaleca się robić w żadnym innym rodzaju garnków. Wbrew powszechnym opiniom, garnki emaliowane z płaskim dnem nadają się do gotowania na kuchenkach indukcyjnych. W przypadku garnków emaliowanych pamiętać trzeba, że nagrzewanie naczynia na płycie indukcyjnej musi następować stopniowo. Każdy z oferowanych przez nas kompletów garnków emaliowanych wyposażony jest w pokrywki dla każdego garnka. Do wyboru proponujemy garnki z pokrywkami emaliowanymi, a także nowoczesnymi pokrywkami szklanymi. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno garnki emaliowane tradycyjne, wyglądem przypominające garnki jakich używały nasze babcie, a także nowoczesne, jednokolorowe garnki emaliowane ze szklanymi pokrywkami.

Komplet garnków ze stali nierdzewnej z grubym dnem

Wychodzimy z propozycją kompletów garnków ze stali nierdzewnej w wersji 3, 4 lub 5 garnków do wyboru, a każdy z nich wyposażony w szklane pokrywy z uchwytami. Przy podejmowaniu decyzji, który komplet garnków wybrać, zalecamy zapoznać się z informacjami o grubości stali i dna, jaki posiada każdy z oferowanych kompletów. Im grubsza stal, z której wykonany został garnek, tym wyższa jego wytrzymałość, odporność na uszkodzenia, i dłuższe utrzymywanie ciepła po zdjęciu z kuchenki. Grube, kilkuwarstwowe dno będzie dodatkowym atutem. Zapobiega przywieraniu potraw, a ponadto ułatwia odpowiednie rozprowadzenie i utrzymanie temperatury. Proponujemy garnki zarówno ze stali nierdzewnej z połyskiem, jak i garnki satynowe. Część z nich została dodatkowo wyposażona w skale litrażowe. Wszystkie komplety garnków ze stali nierdzewnej są kompatybilne z każdym rodzajem kuchenek, a niektóre z nich mogą być używane także do piekarnika.

Komplet garnków aluminiowych

Zestawy garnków aluminiowych przykuwają wzrok swoim nowoczesnym designem. Zaopatrzone w nieprzywieralną powłokę, garnki aluminiowe użytkuje się z przyjemnością, są łatwe do utrzymania w czystości. Aluminium, z którego zostały wykonane komplety garnków, idealnie rozprowadza ciepło, a także go utrzymuje, co pozwala cieszyć się gorącą potrawą jeszcze długo po zdjęciu z ognia. Komplety garnków aluminiowych wyposażone w powłoki ceramiczne lub mineralne, będą idealnym produktem do podgrzewania, krótkiego podsmażania, duszenia i gotowania. Nie wymagają dużej ilości tłuszczu, stąd będą odpowiednie dla osób gotujących dietetycznie. Do wyboru oferujemy Państwu komplety garnków z aluminium w zestawie z patelnią lub rondlem, a każdy garnek, niezależnie od producenta wyposażony został w pokrywki. Dodatkowo marka Gerlach oferuje pokrywki z odpowietrznikiem, redukującym nadmiar pary wodnej powstałej podczas gotowania. W zależności od potrzeb, wybrać można garnki z antypoślizgowymi uchwytami, gwarantującymi bezpieczeństwo użytkowania, lub garnki z uchwytami nierdzewnymi, które pozwolą stosować garnek także do pieczenia.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl