Opcje przeglądania
Pokrywka
Zaparzacz
Mikrofalówka
Liczba elementów w zestawie
Zdobienie
Średnica
Piekarnik
Zmywarka
Cena
  • od
    do

Kubki plastikowe wielorazowe

Jednorazowe kubki plastikowe dawno wyszły z mody. Teraz do gry wchodzi nowy silny trend – ekologiczne kubki plastikowe wielorazowego użytku! Ludzie są coraz bardziej świadomi, ile zła wyrządzamy naturze rzucając na prawo i lewo jednorazowymi kubeczkami, reklamówkami i słomkami z plastiku. Wszyscy „wkręcili się” w dbanie o środowisko więc i my włączamy się w akcje zero waste i staramy się ograniczać marnowanie odpadów. Idziesz na ognisko ze znajomymi i absurdem wydaje się brać ze sobą szklane kubki, które pewnie potrzaskają się, jak nie po drodze to na miejscu? Nasze ekologiczne kubki BIO KONOPIE spokojnie wejdą jeden w drugi, zupełnie tak jak kubeczki jednorazowe, ale po imprezie możesz je zabrać ze sobą do domu, umyć i mieć na kolejne spotkanie. Na dłuższą metę koszty okażą się również znacznie mniejsze, niż gdybyśmy co spotkanie kupowali paczkę jednorazowych kubków, które potem wyrzucamy do kosza.

Kubki plastikowe kolorowe

Z czym jeszcze nasz eko kubek góruje nad jednorazówkami? Z kolorem! Mamy do wyboru kilka wariantów kolorystycznych, mogą Państwo zdecydować się na skompletowanie zestawu z jednego koloru, jak i pomieszanie wszystkich kolorów. Kubki ekologiczne które mamy w sprzedaży możemy zabrać ze sobą także na wakacje. Śpisz pod namiotem? A może wynajmujesz pokój, ale boisz się, że szklane kubki rozsypią się w podróży? Te plastikowe kubeczki to tylko parę złotych wydatku, toż to nawet na waciki by nie starczyło! A mamy za to porządny, pełnowartościowy, nietłukący się kubek!

Kubek dla dzieci

A jak już jesteśmy przy temacie kubków nietłukących, to komu mimo wszystko najbardziej przydają się takie wynalazki? Oczywiście, dzieciom! Te małe istotki uwielbiają sprawdzać swoją siłę na najmniej odpowiednich rzeczach. A co będzie lepszym celem niż kubeczek z nielubianym smakiem soczku, albo z niesłodką wodą? W tej sytuacji cenny płyn oczywiście się wyleje, ale kubek plastikowy pozostanie w całości i nie będzie zagrożeniem dla dziecka.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl