Czajnik do gotowania na gaz i na induckję

Tradycyjny czajnik do gotowania wody. 

Czajnik do gotowania wody to naczynie niezbędne w każdej kuchni. Na rynku dostępnych mamy wiele propozycji i możemy wybierać pomiędzy czajnikami na kuchenki domowe a czajnikami elektrycznymi. My bardzo lubimy czajniki tradycyjne, szczególnie emaliowane.  W naszym sklepie znajdziecie bogatą ofertę czajników emaliowanych, stalowych oraz aluminiowych. 

Czajnik emaliowany z gwizdkiem – hit czy kit? 

Oprócz cech funkcjonalnych, czajnik do gotowania wody może być również elementem dekoracyjnym. Gdy chcemy wprowadzić nieco tradycji do swojej kuchni, najlepszym rozwiązaniem jest czajnik z gwizdkiem. Ich bogate wzornictwo, kształty i kolorystyka będą pasować do każdego wnętrza. Czajnik emaliowany z gwizdkiem ma długą tradycję i kojarzy nam się z dawnymi czasami, kiedy gotowało się na piecu kaflowym. Dzisiaj design czajników z gwizdkiem jest różny, a niektóre z nich wyglądają całkiem nowocześnie. Dla nas czajnik z gwizdkiem to zdecydowanie hit wśród wszystkich czajników. 

Czajnik na indukcję to nie problem!

Czajnik na indukcję to produkt coraz bardziej popularny. Wiele z nas decyduję się na zmianę kuchenki ze względu na nowoczesny styl oraz bezpieczeństwo. Czajniki na indukcję są wykonane ze stali nierdzewnej lub ze stali pokrytej emalią. Czajnik emaliowany z gwizdkiem to nie tylko powrót do tradycji, ponieważ dzisiejsze wzornictwo jest bardzo współczesne. Nowoczesna technologia produkcji pozwala na stworzenie czajników emaliowanych dostosowanych na indukcję oraz inne kuchenki domowe. Dla tych, którzy stawiają na nowoczesność polecamy również czajniki ze stali nierdzewnej na indukcję, które są eleganckie i uniwersalne. Pamiętaj, czajnik indukcyjny nie musi być nudny. Wybierz ciekawy wzór i udekoruj swoją kuchnię. 

Czajnik na gaz - jaki wybrać? 

Kuchenka gazowa nie jest wymagającym sprzętem i daje nam możliwość użytkowania każdego rodzaju czajnika. Czajnik na gaz to produkt bardzo popularny i uniwersalny. W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór czajników na gaz. Na kuchence gazowej możemy gotować w czajniku emaliowanym, czajniku stalowym oraz aluminiowym. Czajniki na gaz powinny być odpowiednio użytkowane na kuchence gazowej. Aby zachować wysoką jakość czajnika polecamy gotowanie na umiarkowanym ogniu, aby nie ogrzewał naczynia z zewnątrz. Ciepło podczas ogrzewania powinno kumulować się tylko na dnie czajnika. Dzięki temu nie przypalamy czajnika po bokach oraz nie tracimy energii. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl