Rondle emaliowane w różne wzory i kolory. 

Rondle są małe, praktyczne i poręczne. Można w nich szybko podgrzać dania, ugotować małe porcje czy też umieścić w piekarniku. Długa rączka sprawi, że mieszanie wewnątrz naczynia będzie proste, a my z szybkością przygotujemy i podgrzejemy kolejne elementy, które będą wchodzić w skład naszego dania!

Rondelek emaliowany przyda się na co dzień. Jest niewielkich rozmiarów, ale przy tym ma nieograniczone możliwości! Wykonanie sosu, podgrzanie mleka na kakao czy przygotowanie posiłków. Dodatkowo rondle emaliowane pozwalają na zdrowe i bezpieczne gotowanie, duszenie, a nawet pieczenie posiłków dla alergików czy małych dzieci.

Rondle emaliowane z trzonkiem lub dwoma uchwytami. 

Rondel emaliowany charakteryzuje się wyjątkowym wzornictwem, które świetnie będzie komponować się w Państwa kuchni. Powłoka emaliowana jest całkowicie bezpieczna, nie uwalnia substancji, które mogą szkodzić zdrowiu, nie zmienia naturalnego smaku dań. Do przechowywania w lodówce szczególnie sprawdzi się niski rondel emaliowany z pokrywą. Nie zajmuje dużo miejsca oraz chroni przed przedostawaniem się zapachów innych potraw. W przypadku przygotowywania sosów czy podgrzewania zup polecamy rondel emaliowany z dzióbkiem, który ułatwi przelewanie. W naszej ofercie posiadamy również rondle emaliowane z trzonkiem stalowym oraz lub emaliowanym.

Sam wybierz który lepiej pasuje do Twojej kuchni!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl