Rondel stalowy to praktyczne, małe naczynie. Choć jest niewielkich rozmiarów to posiada potężną moc podczas przygotowywania codziennych posiłków. Można śmiało powiedzieć, że rondle stalowe są multifunkcyjne – można z nich gotować, podgrzewać, dusić, a nawet zapiekać w piekarniku! Ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia!

Rondle stalowe charakteryzują się doskonałą jakością i wytrzymałością. Można śmiało ich używać podczas przygotowywania codziennych posiłków i wykorzystywać w najtrudniejszych zadaniach. Od podgrzewania mleka, duszenia małych porcji mięsa, po zapiekanie wykwintnych dań w piekarniku. Wierzymy, że z rondlem stalowym, codzienne posiłki będą jeszcze łatwiejsze w przygotowaniu!

Rondel ze stali nierdzewnej powinien znaleźć się w komplecie garnków, jaki kupują Państwo do swojej kuchni. Zawsze będzie pomocny, a także pod ręką! Nie tylko ze względu na swój poręczny uchwyt, ale i niewielkie rozmiary, które zmieszczą się w każdej szafce czy półce. Rondle ze stali nierdzewnej są bardzo trwałe i nie rysują się. Przy odpowiednim użytkowaniu będą nam długo służyły.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl