Patelnie teflonowe do użytku codziennego.

Patelnia teflonowa Belly CYTRYNA 24 cm Patelnia teflonowa Belly CYTRYNA 24 cm
Cena: 57,00 zł
zobacz więcej
Patelnia teflonowa Belly CYTRYNA 26 cm Patelnia teflonowa Belly CYTRYNA 26 cm
Cena: 65,00 zł
zobacz więcej

Popularne patelnie teflonowe stalowe oraz emaliowane. 

Patelnia teflonowa to jeden z najbardziej popularnych produktów w tej grupie. Wielu Polaków wybiera teflonową powłokę patelni, ponieważ ułatwia ona smażenie i zapobiega przywieraniu mięs. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór patelni teflonowych.

Patelnie teflonowe charakteryzują się dobrą wytrzymałością termiczną oraz niskim współczynnikiem tarcia. Są to ważne cechy patelni teflonowych, ponieważ pozwalają one na smażenie z małą ilością tłuszczu oraz zapobiegają przywieraniu. Patelnie z powłoką teflonową wymagają stosowania drewnianych lub silikonowych akcesoriów kuchennych, które uchronią powłokę przez zarysowaniami. Patelnia teflonowa jest bezpieczna w kontakcie z żywnością oraz nie wpływa na smak potrawy podczas użytkowania. Daje nam możliwości między innymi smażenia, duszenia potraw czy przygotowania jajek w różnej postaci.

Patelnia emaliowana z teflonem do kompletu garnków. 

Jeśli posiadają Państwo zestaw garnków emaliowanych polecamy wybór patelni teflonowej z tych samych kolekcji. Posiadamy szeroki wybór wzorów, również jednokolorowych pasujących do każdej kuchni. W naszej ofercie znajdą Państwo patelnie teflonowe na indukcje, gaz oraz inne kuchenki domowe. Patelnia teflonowa na indukcję spełni oczekiwania każdego z Państwa kto stawia nowoczesność. W celu poznania specyfikacji każdej z patelni, zapraszamy do skorzystania ze szczegółowych opisów każdego produktu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl